Polecamy Państwu kuchnię inspirowaną tradycyjnymi daniami  regionu lubelskiego, jak i również kuchni międzynarodowej.

Doskonałe potrawy i desery zadowolą  najbardziej wymagających smakoszy. Przygotowujemy je dla Państwa ze specjalnie dobranych składników, dostarczanych przez sprawdzonych  dostawców.

Nasza Restauracja to stylowe miejsce dla organizacji imprez firmowych :bankietów, spotkań  towarzyskich jak i wyjątkowych, rodzinnych uroczystości: wesel czy chrzcin ….. i kameralnych spotkań: rocznica ślubu, romantyczna kolacja ….. oraz wiele innych …..

Struktura sal restauracyjno-bankietowych:

  • Restauracja (sala duża) – 100 osób
  • Restauracja (sala mała) – 45 osób
  • Sala kominkowa – 40 osób
  • Bar “Piekiełko” – 40 osób

Nasze Pokoje
Nasze pokoje, wyposażone w nowe komfortowe meble zapewnią Państwu doskonałe zaplecze do wypoczynku w miłej i ciepłej atmosferze. Sprawdź naszą ofertę!
Gastronomia
Gorąco polecamy kuchnię inspirowaną dawnymi obyczajami, bogactwem typowym dla regionu lubelskiego, stwarzając okazję do niezapomnianych doznań kulinarnych....
Sale Konferencyjne
W ciągu ostatnich kilkunastu lat funkcjonowania wyspecjalizowaliśmy się w obsługiwaniu gości biznesowych. Posiadamy sale konferencyjne i nowoczesny sprzęt audiowizualny.
Spacer Wirtualny
Sprawdź jak wygląda nasz lokal nie wychodząc z domu. Tutaj może się odbyć konferencja, wesele, tutaj można smacznie zjeść obiad i spędzić przyjemnie noc.