Jednym z naszych sekretów jest … ogród, będący częścią Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Na jego ponad 1,5 hektarowej powierzchni znajduje się stary sad, w którym  mogą Państwo znaleźć chwilę na tak pożądany dziś relaks…

Poza drobnymi pracami pielęgnacyjnymi ogród pozostaje w nienaruszonym stanie ukazując piękno dzikiej przyrody.

Na terenie ogrodu znajduje się specjalnie wygospodarowane przez nas miejsce na spotkania przy grillu czy ognisku.

Poza atrakcjami jakie możemy zapewnić na terenie naszego ośrodka, organizujemy również lokalne atrakcje: przejażdżki bryczkami, kuligi, rajdy samochodami terenowymi lub quadami, rejsy statkami wycieczkowymi po Wiśle, zwiedzanie Kazimierza Dolnego i okolic np. Janowca, paintball.

 

OGRÓD LATEM

OGRÓD JESIENIĄ

OGRÓD ZIMĄ

Nasze Pokoje
Nasze pokoje, wyposażone w nowe komfortowe meble zapewnią Państwu doskonałe zaplecze do wypoczynku w miłej i ciepłej atmosferze. Sprawdź naszą ofertę!
Gastronomia
Gorąco polecamy kuchnię inspirowaną dawnymi obyczajami, bogactwem typowym dla regionu lubelskiego, stwarzając okazję do niezapomnianych doznań kulinarnych....
Sale Konferencyjne
W ciągu ostatnich kilkunastu lat funkcjonowania wyspecjalizowaliśmy się w obsługiwaniu gości biznesowych. Posiadamy sale konferencyjne i nowoczesny sprzęt audiowizualny.
Spacer Wirtualny
Sprawdź jak wygląda nasz lokal nie wychodząc z domu. Tutaj może się odbyć konferencja, wesele, tutaj można smacznie zjeść obiad i spędzić przyjemnie noc.